İzmir’in ilk alışveriş merkezi yeni yüzüyle yarın açılıyor

12 Ekim 2016 Çarşamba

İzmir’in ilk alışveriş merkezi Çiğli Kipa AVM, 13 Ekim’de yeni yüzüyle ziyaretçilerine “Merhaba” diyecek

izmirin-ilk-alisveris-merkezi-yeni-yuzuyle-yarin-aciliyor

Kapılarını 1999 yılında açan İzmir’in ilk AVM’si Çiğli Kipa büyüyor. Çiğli Kipa AVM’nin yarın (13 Ekim) açılacak yeni bölümüne 11 yeni marka geliyor. İzmir’in ilk AVM’si Çiğli Kipa Alışveriş Merkezi, yarın 5 bin 500 metrekarelik yeni bölümü ve 11 yeni markayla kapılarını açıyor.  Yenilenen Çiğli Kipa AVM’de mevcut 85 adet markaya Koton, DeFacto, Mavi Jeans, Colin’s, Freeway, Soobe, Atasun, Lescon, Bolulu Hasan Usta, Euromoda ve Gratis gibi 11 yeni marka daha eklenecek.


13 Ekim’deki açılış günü etkinlikleri saat 14.30’daki Açılış Korteji ile başlayacak. Saat 18.00’de Grup Yankı Konseri’nin yanı sıra gün boyunca Çiğli AVM’nin her köşesinde çocuk köşesi, presstragram, canlı heykel ve müzik dinletileri gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.


Çiğli Kipa AVM’nin yenilenmiş yüzüyle açılması iki hafta sürecek birbirinden eğlenceli etkinlikler ile kutlanacak. Çocuklar için de her gün ödüllü etkinlikler olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri