İzmirli kadınlar Agora’da buluştu

05 Aralık 2014 Cuma

Seçkin markaları ve kaliteli restaurantları ile İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi; ziyaretçilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Agora Kadınlar Kulübü üyeleri dün (4 Aralık) Sahaja Yoga ile birbirinden güzel motiflerle ellerine ve el bileklerine Hint Kınası uygulaması yaptırdı

izmirli-kadinlar-agorada-bulustu

Hint Kınası'ndan yapılan geçiçi dövmeler kimine göre süs, kimine göre sanat, kimine göre şans kimine göre uğur kimine göre ise insan ruhunun tene yansıması oldu. Yüzyıllardır özelliğini kaybetmemiş, hala güncelliğini korumakta olan bu süsleme sanatı dün Agora Kadın Kulübü üyeleri ile buluştu.

4 Aralık Perşembe günü saat 16.00- 18.00 arası Agora Danışma Noktası’ndan kayıt yaptıran Agora Kadınlar Kulübü üyeleri Sahaja Yoga ile kendi zevkleri doğrultusunda Hint Kınası ile ellerine ve el bileklerine birbirinden güzel motif uygulamaları yapıldı. Sahaja Yoga işbirliği ile düzenlenen etkinlikte ücretsiz olarak katılımcıların talepleri doğrultusunda şekillendirilen kına uygulamasının yanı sıra, üyeler aydınlanma egzersizleri de yaptı. Kınanın rahatlatıcı gücü ile çeşitli meditasyon yöntemlerini de birebir olarak katılımcılara uygulamalarını yaptıran yoga eğitmenleri, kişilerin aynı zamanda ruhlarını da dinlendirmelerini sağladı. Hint Kınası uygulaması yapılırken meditasyon yöntemleri ile ilgili sohbet etme fırsatı bulan Agora Kadınlar Kulübü üyeleri, kendi ruhsal gelişimlerine faydalı olacak bilgileri de öğrenme şansı elde etti.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, kadın ziyaretçilerin Agora Alışveriş Merkezi’nde daha keyifli vakit geçirmelerini sağlamak ve onlara özel etkinliklerle kendilerini daha özel ve mutlu hissettirecek etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti. Hasan Noyan, Agora Kadınlar Kulübü’nün sunduğu etkinliklerden yararlanmaları için tüm İzmirli kadınları Agora Kadınlar Kulübü üyesi olmaya davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri