İzmirliler Agora Fashion Fest 5’te buluştu

16 Ekim 2012 Salı

İlkini 2010 yılının Ekim ayında düzenleyip İzmir’de bir ilke imza atan Agora AVM, geçtiğimiz günlerde 5’incisi gerçekleşen Agora Fashion Fest ile iki gün boyunca İzmirlilere keyifli bir hafta sonu yaşattı

izmirliler-agora-fashion-fest-5te-bulustu

İzmir’in en yüksek mağaza sayısına sahip alışveriş merkezi olan Agora AVM, ziyaretçilerine eğlence ve müzik ziyafeti sunarken, Fashion Fest 5 gün boyunca AVM’nin her noktasında gerçekleşen Trio dinletileri, konserleri ve Salsa dans gösterileri ile İzmirlilere festival havası yaşattı.

Erken saatlerde başlayan müzik dinletileri ile alışverişin keyfine varan İzmirli ziyaretçiler, saat 20.00’deki sezon defilesi ile devam eden Fashion Fest 5’e yoğun ilgi gösterdi. Dünyaca ünlü markaların sonbahar–kış kreasyonlarını ünlü modeller tanıttı.

Sezon defilesinde Mango, Sarar, İpekyol, CK Jeans, Marks&Spencer, Batik ve Desa markalarının sonbahar-kış koleksiyonlarını Rönesans Ajans Akif Örük kareografisinde, manken Şebnem Schaffer, Irmak Atuk, Elif Ece Uzun, Tatyana ile Survivor yarışmacısı Ece Begüm Yücetan tanıttı. Defile İzmirlilerden tam not aldı.

Sezon ürünlerine yüzde 50 indirimler kuyruk oluşturdu
Gün boyu etkinlikler devam ederken, defilenin hemen sonrasında başlayan Evrim Özkaynak ile Oldies But Goldies konseri ziyaretçilere keyifli zaman yaşattı. Agora Alışveriş Merkezi Fashion Fest 5’in ilk gününü DJ Saks Perküsyon Show ile tamamlarken, ziyaretçiler mağazaların yüzde 50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanmak için gece geç saatlere kadar kasalarda uzun kuyruklar oluşturdu.

Fashion Fest 5 ikinci gününde de Kübalı müzik grubu ‘Latin Küba Okyanus Aşkına’ konseri ve gruba eşlik eden Kemal Özenç dans okulunun muhteşem dans gösterisi ile izleyicilere dans ve müzik ziyafeti yaşattı. Akşam saatlerinde İzmir Show Band ve Ceren Niron konseri ziyaretçilerden yoğun ilgi görürken, gecenin bir diğer sevilen konseri ise Pozitive Live Project ile Oldies But Goldies izleyicilerden büyük alkış aldı.

Fashion Fest 5 etkinlikleri iki gün boyunca eğlenceyle devam ederken, D&R Yılmaz Özdil imza günü heyecanı yaşandı. Sevenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü yazarın imza gününde koridorlara sığmayan kalabalık görülmeye değerdi.

Dünyaca ünlü Flamenko üstadı Manuel Reina’da Agora’daydı
Agora’da etkinlikler bununla da bitmedi, İspanya geleneksel dansı Flamenko’nun yaşayan en önemli temsilcilerinden Manuel Reina ve ekibi izleyicilere eşsiz bir Flamenko gösterisi sundu. Gecenin geç saatlerine kadar İzmirlilerin yoğun ilgisiyle devam eden Fashion Fest 5’de bu yıl AVM‘nin her noktasında cansız heykeller görev aldı. Toplanan bağışların Sokak Çocukları Koruma derneğine bağışlanacağı cansız heykeller de çocuk ve yetişkin ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Etkinlikler Anjelique Dj Mert Eser eşliğinde düzenlenen Kitchennette party ile son buldu.

Fashion Fest 5’i değerlendiren Agora Alışveriş Merkezi Müdürü Hasan Noyan, “Bu yıl 11 yılımızı karşılamak üzereyiz, Fashion Fest İzmirli ziyaretçilerimizin artık vazgeçilmez eğlence ve alışveriş festivali oldu. Biz de hazırlık aşamasında böylesine ilgiyle karşılanacağını düşündüğümüz keyifli dinletiler, konserler ve eğlenceli aktiviteleri ziyaretçilerimiz için bir araya getiriyoruz. 2013 yılına sayılı günler kala Agora AVM’nin yeni yaşını türlü sürprizler, eğlenceli aktiviteler ile ziyaretçilerimiz eşliğinde keyifle kutlayacağız” dedi.

Noyan, Fashion Fest 5 sonrasında da ‘Agora da hayat var’ dedirtecek yeni sürpriz etkinliklerle buluşmanın müjdesini verdi ve “Fashion Fest 5 kapsamında düzenlediğimiz Agora Sohbetleri Moda günleri 19 Ekim Cuma günü konuğumuz ünlü Modacı Özlem Erkan olacak” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri