Jail Break yarışmasında rekor Adana'da kırıldı

09 Temmuz 2013 Salı

Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Jail Break yarışmasında Türkiye rekoru kırıldı

jail-break-yarismasinda-rekor-adanada-kirildi

Adana Optimum'da ilk kez “Yeteneklerini konuştur, hediyeleri kazan!” sloganıyla  gerçekleştiren Jail Break etkinliğinde, 12 yaş üstü kategorisinde, Bora Türker, milli basketbolcu Kerem Tunçeri'yi de geride bırakarak, birincilik elde etti.  Bora Türker, 440 puanla sadece birinci olmakla kalmayıp, Jail Break Türkiye rekorunu da kırdı.

İzleyenlerin alkış yağmuruna tutulan Türker, Makedonya, Hırvatistan ve İtalya milli takımlarının oyuncularının da katıldığı bu yarışmada rekorun Adana'da kırılmasını sağlayarak, kentin tanıtımına da katkı sundu. Aynı kategoride, ikinciliği Muhammet Güler, üçüncülüğü ise Recep Aydın elde etti. Milli basketbolcu Kerem Tunçeri ise 300 puan aldı.

12 yaş altı kategorisinde ise birinciliği Ali Kürşat Kızıl, ikinciliği Sebahattin Işık ve üçüncülüğü Efe Ertit elde etti. Birincilere A Milli Basketbol Takımı’ndan Kerem Tunçeri’nin forması hediye edildi. Derece alan bütün yarışmacılara madalya takılırken Adana Optimum yönetimi de yarışmacılara çeşitli hediyeler verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri