JLL Türkiye, gerçekleşen terfilerle daha güçlü

16 Eylül 2014 Salı

Küresel deneyimini Türkiye’deki faaliyetlerine yansıtan JLL Türkiye, başarılara imza atarak büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Rusya ve Londra’da düzenlenen terfi paneline katılan yöneticiler, üst düzey görevlere yükseldi ve JLL Türkiye'nin rüya takımı kuruldu. Dört ayrı iş kolunun yöneticileri “Direktör” görevine getirildi

jll-turkiye-gerceklesen-terfilerle-daha-guclu

Ticari gayrimenkul alanında finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi danışmanlığı sunan JLL Türkiye, rüya takımını kurdu. Zorlu Center, İstinyePark ve Levent 199 gibi başarılı projelere imza atan JLL Türkiye’de, Direktör ve Yardımcı Direktör seviyelerinde toplam 11 terfi gerçekleşti. 

75 ülkede, 200 kurumsal ofisi ve 53 bin çalışanıyla müşterilerinin yerel, bölgesel ve küresel ihtiyaçlarına cevap veren JLL’in her yıl genişleyen Türkiye ekibinden aday gösterilen yöneticiler, Rusya ve Londra’da düzenlenen terfi paneline katıldı.

JLL Türkiye’nin Perakende Hizmetleri’nden Sayat Delice, Mülk Yönetimi’nden Nevzat Yavan, Kurumsal Çözümler’den Ümit Kurt ve Sermaye Piyasaları’ndan İdil Hamzadi, bir üst unvana terfi ederek “Direktör” görevini aldı ve İcra Kurulu’na dâhil oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri