Journey, Perakende.org Ailesi’ne katıldı

07 Temmuz 2014 Pazartesi

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. “Giyilebilir moda” anlayışından yola çıkarak trendlerle ihtiyaçları modern bir çizgide birleştiren Journey, Perakende.org Ailesi’ne katıldı

journey-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, 1996 yılından itibaren faaliyet gösteren ve “giyilebilir moda” anlayışından yola çıkarak trendlerle ihtiyaçları modern bir çizgide birleştiren Journey oldu. 2000 yılına kadar üretici ve toptan satış faaliyeti gösteren, bu tarihten itibaren Ankara, İzmir, İstanbul ve diğer illerde de mağazalar açarak perakende faaliyetlerini sürdüren marka, sektöre sesini Perakende.orgdan duyuracak.

Şu anda Türkiye’de 100’ü aşkın satış noktasında hizmet veren markanın hedefi, mümkün olduğunca çok tüketiciye ulaşmak ve Journey ürünlerini en kaliteli hizmetle sunabilmek. Birleşmiş Markalar Derneği üyesi olan Journey, kurulduğu ilk günden beri yapmış olduğu markalaşma çalışmaları ile kendi sektöründe lider marka olmayı hedefliyor.

Journey, aktif olarak iş hayatında yer alan, kendine güvenen stil sahibi kadınlardan ilham alarak; müşteri profilini “Çalışan Modern Kadın” şeklinde belirledi. Journey, müşterilerinin ofis ortamından günlük hayatına kadar her ortamda kullanabileceği ürün yelpazesiyle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

Marka karması; Journey, 1996Journey ve JourneyKids olarak belirlendi. Journey markası, çalışan iş kadınının her tarzdaki ofis ortamında kullanabileceği ürünler sunarken, 1996Journey markası; müşterilerinin sosyal hayatlarında daha rahat bir şekilde kullanmaları için uygun fiyatlı trend ürünler sunmaktadır. JourneyKids markası ise, Journey müşterilerinin 2-8 yaş arasındaki kız çocukları ile birlikte “Anne-Kız Bir Örnek” giyinebilecekleri şık kıyafetler tasarlıyor.

Ürünler, yüksek kaliteli kumaşlar ve destek malzemeler kullanılarak, profesyonel dikim atölyelerinde kalite kontrol aşamalarından geçerek özenle hazırlanıyor. Dolayısıyla Journey ürünleri, tasarım ve çeşitliliğin yanı sıra ürün kalitesi ve fiyat/kalite oranı nedeniyle de tercih ediliyor.

2010 yılından bu yana devam eden online alışveriş hizmeti ile hem iş hayatından alışverişe vakit bulamayan müşterilerine hem de mağazalarının olmadığı şehirlerde yaşayan ancak Journey şıklığı ve kalitesinden vazgeçmeyen müşterilerine ulaşıyor.

Son zamanlarda artan talepler sebebiyle “kurumsal satış” hizmetlerine başlayan Journey; otel, hastane, otomotiv sektöründe yer alan birçok kurumun resmi kıyafetini, çalışanlarına özel ölçülerle hazırlıyor. Kurumlar, mevcut koleksiyondan kendilerine özel indirimlerle sipariş verebiliyor, yaygın satış ağı sayesinde satış sonrası hizmetlerden kolaylıkla faydalanabiliyor. Kararı çalışanlarına bırakmak isteyen kurumlar ise hediye çeklerini tercih edebiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri