Journey yeni koleksiyonunda modern çizgilere yer veriyor

06 Mayıs 2016 Cuma

Yeni sezon incelikli detayları ve tasarım çizgisiyle doğallıktan kopmadan modern kadının ideallerini yansıtan çalışma hayatına kusursuzca uyum sağlıyor. Rahatlık ve giyilebilirliğin ön planda olduğu "Modern Şehir Şıklığı" çizgisi, Journey’le 2016 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunda yeniden şekilleniyor

journey-yeni-koleksiyonunda-modern-cizgilere-yer-veriyor

Yazın hafifliğini hissettiren elbiseler, kusursuz kesim ve renklerde pantolon ve jeanler, şifon bluzler ve rengârenk ceketler Journey’in yeni koleksiyonunda. Firmanın 2016 İlkbahar/ Yaz koleksiyonu her zaman olduğu gibi canlı ve enerjik. Bir tarafta her bahar olduğu gibi rengarenk ve capcanlı bir dünya. İddialı floral görünümler, geometrik desenler ve çizgiler... Diğer tarafta ise beyazın, nakışın ve dantellerin başrolde olduğu sade ve romantik bir yaklaşım.


Bu sezon kuralları siz belirliyorsunuz. Renkleri seçiyorsanız en canlıları, desenleri seçiyorsanız en iddialıları... Sadelikten yanaysanız beyazlar ya da kesimleriyle öne çıkan minimalist parçalar Journey'de ziyaretçilerini bekliyor. Koleksiyonun anahtar parçaları, gündüzden geceye, ofisten sokağa her an ve mekana uygun olmalarıyla öne çıkarken; haki, sarı, toz pembe, saks mavi ve beyaz tonları modern şehir şıklığının altını çiziyor. Özellikle yaz sıcaklığını hissettiren jakar ve keten dokular, safari ceketler, bol paça pantolonlar ve uzun tunikler günlük hayatın hızlı temposunda şıklıktan ödün vermeden maksimum rahatlığa kavuşmak için ideal.  60'ların eğlenceli ve farklı boylardaki A-form elbiseleri, elbise gibi giyilen bol oversize gömlekler, omuz dekolteli, volanlı kol detaylı gömlek ve bluzlar, dantel ve işlemeleriyle feminenlik dozunu artıran tulumlar, hafif dokulu püskül detaylı uzun ceketler koleksiyonun öne çıkan detaylarından.


Koleksiyonda kullanılan desenler ise grafik anlatımlarda çeşitlilikten ve iddiadan yana. Optik yansımalar yaratan çizgiler sezonun öne çıkan desenlerinden. Dikey çizgili, yaz sıcağını hafifleten elbiseler, yatay çizgilerle klasik ve karakterli bir silüet oluşturan penye ceket ve etekler ise sezonun odak noktası. Koleksiyonu saran romantik bahar çiçekleri günün her saatine ve her duruma ayak uydurabilen elbise modelleri ile yeniden yorumlanıyor. Baskı ya da işleme şeklinde de görebileceğimiz çiçekler bluz, tunik gibi birçok parçada da kullanılıyor.


Sezonun zamansız detaylarından olan yüksek bel etekler ve cigarette pantolonlarla, grafik ve floral desenlerin enerji yüklediği parçalarla Journey kadını gündüz feminen ve eğlenceli, gece ise güçlü ve romantik olacak. Kısacası, detayları, renkleri ve formlarıyla Journey İlkbahar/Yaz koleksiyonu bir kez daha fark yaratmaya hazır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri