Journey’de bayram sevinci fırsatlarla geliyor

01 Temmuz 2016 Cuma

Journey, Ramazan Bayramı boyunca müşterilerinin alışverişini mağazalarındaki ve Journey.com.tr’deki mevcut indirimlere ek 3 Al 2 Öde kampanyası ile daha keyifli hale getirecek

journeyde-bayram-sevinci-firsatlarla-geliyor

Bu sezon Journey’de kuralları ziyaretçiler belirliyor. En canlı renkler, en iddialı desenler, sadelik simgesi beyazlar da kesimleriyle ön plana çıkan minimalist parçalar Journey’de ziyaretçilerini bekliyor. Üstelik bayram öncesi mevcut indirimlere ek 3 Al 2 Öde kampanyasıyla birlikte.


Koleksiyonun anahtar parçaları, gündüzden geceye, ofisten sokağa her an ve mekana uygun olmalarıyla öne çıkarken; haki, sarı, toz pembe,saks mavi ve beyaz tonları modern şehir şıklığının altını çiziyor. Özellikle yaz sıcaklığını hissettiren jakar ve keten dokular, safari ceketler, bol paça pantolonlar ve uzun tunikler günlük hayatın hızlı temposunda şıklıktan ödün vermeden maksimum rahatlığa kavuşmak için ideal.  60'ların eğlenceli ve  farklı boylardaki A-form elbiseleri, elbise gibi giyilen bol oversize gömlekler, omuz dekolteli, volanlı kol detaylı gömlek ve bluzlar , dantel ve işlemeleriyle feminenlik dozunu artıran tulumlar, hafif dokulu püskül detaylı uzun ceketler koleksiyonun öne çıkan detaylarından.


Koleksiyonda kullanılan desenler ise grafik anlatımlarda çeşitlilikten ve iddiadan yana. Optik yansımalar yaratan çizgiler sezonun öne çıkan desenlerinden. Dikey çizgili, yaz sıcağını hafifleten elbiseler, yatay çizgilerle klasik ve karakterli bir silüet oluşturan penye ceket ve etekler ise sezonun odak noktası. Koleksiyonu saran romantik bahar çiçekleri günün her saatine ve her duruma ayak uydurabilen elbise modelleri ile yeniden yorumlanıyor. Baskı ya da işleme şeklinde de görebileceğimiz çiçekler bluz, tunik gibi birçok parçada da kullanılıyor.


Sezonun zamansız detaylarından olan yüksek bel etekler ve cigarette pantolonlarla, grafik ve floral desenlerin enerji yüklediği parçalarla Journey kadını gündüz feminen ve eğlenceli, gece ise güçlü ve romantik olacak. Kısacası, detayları,renkleri ve formlarıyla Journey İlkbahar/Yaz koleksiyonu bir kez daha fark yaratmaya hazır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri