Juju’sta Ice Cream Etiler’de açıldı

16 Mayıs 2016 Pazartesi

Ünlü oyuncu Sinan Albayrak'ın dondurma markası Juju'sta Etiler'de açıldı

jujusta-ice-cream-etilerde-acildi

 

O Hayat Benim dizisinin ünlü oyuncusu Sinan Albayrak'ın sahibi olduğu dondurma markası Juju'sta Ice Cream'in ilk şubesi Etiler'de açıldı.


Önceki gün gerçekleşen açılışta ünlü oyuncuyu yakın dostlarının yanı sıra O Hayat Benim dizisinin yönetmeni Hamdi Alkan, Selen Görgüzel, Keremcem, organizatör Banu Noyan, Yıldız Tilbe, Saba Tümer, Cem Özer, Nazan Şoray, Nuri Alço, Ceyda Ateş, oyuncu ve manken Tatayana Tsikevic de yalnız bırakmadı.
Kendi elleriyle hazırladığı dondurmaları misafirlerine ikram eden Sinan Albayrak, “Oyunculuğun dışında kendime bir iş kurmak istedim. Çünkü dizilerin garantisi yok. Gelecek için yatırım yapmak istedim. Yapabileceğime inandığım bir iş olduğu için tercih ettim. Dondurma sağlıkla örtüşen bir ürün. İnsanlar şu anda sağlık ve diyetle bir yaşam sürüyorlar. Kendimize bakmak zorundayız, sağlığımızı korumak zorundayız. Dondurma da bunda bir bütünlük sağlıyor o yüzden dondurmayı tercih ettim.” açıklamasında bulundu.
O Hayat Benim'in yönetmeni Hamdi Alkan verdiği kilolarla dikkat çekerken, "Sağlıklı ve kilo aldırmayan dondurma." sözleriyle herkesi güldürdü.


Nazan şoray Juju’sta’yı sevdi
Dondurmayla arası olmadığını söyleyen ünlü sanatçı Nazan Şoray, "Pek sevmememe rağmen bu dondurma bana çok değişik geldi. Çok beğendim. Arkadaşlarıma da göndereceğim. Sanırım buranın müdavimi olacağız." diye konuştu.


Keremcem "Juju'sta yemek için sabırsızlanıyorum. Bu bir dondurma değil Juju'sta" dedi.
Rol arkadaşı Sinan Albayrak'ı yalnız bırakmayan Ceyda Ateş, "Ekip olarak Juju'sta'nın açılışını bekliyorduk. Dondurmalara bayıldım. Artık set çıkışlarında soluğu burada alacağım" dedi.
Organik meyvelerin dondurmaya dönüşme hikayesinin de anlatıldığı açılışta misafirler ünlü İtalyan şef Mario Megna'nın La Familya kahvelerinin de tadına baktı.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri