Kadın istihdamının lideri Altunbilekler

27 Mart 2017 Pazartesi

Altunbilekler kadın istihdamına yaptığı katkılardan dolayı Ankara İşkur tarafından ödüle layık görüldü

kadin-istihdaminin-lideri-altunbilekler

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Ankara İş Kurumu İl Müdürlüğünce 24-25 Mart günlerinde Atatürk Kültür Merkezi Fuar alanında 5. Ankara İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri etkinliği  kapsamında düzenlenen törende, “Çalışan Kadın İstihdamına Yönelik Çalışmalar” konusunda Altunbilekler ödüle layık bulundu.

 

Altunbilekler İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek,  törende aldıkları ödülle ilgili olarak: “Şirket kültürümüz olan “Daha İyisi İçin” anlayışımızda kadınlarımızdan büyük güç alıyoruz. Kadınlarımızın sadece perakende ve iş dünyasında değil; eğitim, spor, üretim, sanat, bilim gibi alanlarda da sergiledikleri başarılar sayesinde ülkemize önemli değerler kattıklarına inanıyorum. Bu anlamda, Altunbilekler olarak kadın istihdamına öncelik vermeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Yönetimin cinsiyeti olmaz, önemli olan “İş İnsanı” olabilmek anlayışıyla, “İş Dünyasında Kadın Olmak” temasının üzerinde önemle duran Altunbilekler, kadınlara sağladığı istihdamla ve kariyer planlarıyla Ankara perakendesinin lideri olmayı sürdürüyor.

 

Düzenlediği kurullarla ve çeşitli etkinliklerle, perakendede kadın olmanın avantaj ve dezavantajlarını, kadının iş dünyasında “iş insanı” olarak yer alabilmesi için ne tür desteklere ihtiyaç duyduğu konularını belirli periyotlarda değerlendiren Altunbilekler, kadının perakende sektöründe etkin ve verimli hale getirilmesinde, başta bireysel istek ve iş beklentilerinin ve çalıştığı kurumun bakış açısı ile kurum kültürünün buna uygun olmasına büyük önem veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri