“Kadın ve Cumhuriyet” sergisi Forum Çamlık’ta

04 Aralık 2012 Salı

“Kadın ve Cumhuriyet” temalı resimlerin yer aldığı sergi, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın katılımıyla önceki gün Forum Çamlık’ta açıldı

kadin-ve-cumhuriyet-sergisi-forum-camlikta

Forum Çamlık’ın ev sahipliğinde, Atatürk’ün Türk kadınına verdiği seçme ve seçilme hakkının 78’inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen sergi Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadınları ağırladı.

Türk Kadınlar Birliği (TKB) üyelerinin de aralarında bulunduğu resim sergisinin açılışı ise dün (3 Aralık) TKB Başkanı Sema Kendirici Uğurman ve Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından gerçekleştirildi. Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği sergi yarına kadar gezilebilecek.

Kadının iktisadi ve siyasal yaşama katılmalarını sağlayan düzenlemelerle kadına seçme seçilme hakkının tanınmasının önemini anlatan “Cumhuriyet ve Kadın” temalı sergiye farklışehirlerden 25 kadın sanatçı katıldı. “Ayla Akyol Art Center” sanatçılarının yer aldığı sergide toplam 25 eser sergilendi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri