Kadınlar Günü’nde 10 kişiye Atasay şans kolyesi

08 Mart 2013 Cuma

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Çarkıfelek Kampanyası ile 10 kişiye Atasay altın şans kolyesi hediye etti

kadinlar-gununde-10-kisiye-atasay-sans-kolyesi

Hafta içi, gün içinde, toplamda, en az 199 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler, Çarkıfelek Kampanyası’na katılma şansı yakaladı. Çarkıfelek Kampanyası’na katılan ziyaretçilerden 10 kişi Atasay altın şans kolyesi, diğer ziyaretçiler ise sürpriz hediyeler kazandı.

Malatya Park, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kazanan ziyaretçilerine hediyelerini teslim ederken, Yeşilyurt Kadın Girişimciler Derneği Dayanışması’na da ev sahipliği yapacak. Ev hanımları yaptıkları ev yemekleri ve el işleri ile Malatya Park’ta hünerlerini sergileyecek.

Malatya Sağlık Müdürlüğü ise uzmanlar aracılığı ile kadınlarımızı; “Kadına Şiddet” konusunda bilinçlendirme çalışmaları gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri