Kadınlar için her şey Mart ayında İzmir Park’ta

25 Şubat 2016 Perşembe

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nin büyük ilgi gören Kadın Kulübü etkinlikleri Mart ayında da tüm hızıyla devam ediyor

kadinlar-icin-her-sey-mart-ayinda-izmir-parkta

Her Salı günü atölye çalışmalarının yer aldığı etkinlikler kapsamında bu ay eğitmen Gönül Arslan, kadınlara cilt bakımı ve makyaj tekniklerinin püf noktalarını açıklayacak uygulamalı eğitimler verecek.


Perşembe günleri birbirinden renkli seminerlere ev sahipliği yapacak olan İzmir Park’ta ilk olarak 3 Mart’ta Yoga Eğitmenleri Fatma Nur Kayral ve Hülya Kayral “Stresle Baş Etmede Yoga ve Nefes Teknikleri” konusunda ziyaretçileri bilgilendirecek. 10 Mart’ta Yaşam Koçu Harika Elden “Farklı Pencerelerden Bakarak Sağlıklı Yaşamak” başlıklı seminerde kişilerin yaşamlarını yönlendirmede nasıl yollar izleyebileceklerini anlatacak. 17 Mart’ta Güzellik Uzmanları Aytül Çay, Aygül Karadağ ve İlkay Murat kişisel bakımda doğal ürünler kullanmanın önemini ve avantajlarını paylaşırken 24 Mart’ta Aile Danışmanı Selma Sarı, “Aile İçi İletişim” konusunda merak edilen soruları yanıtlayacak.


Mart Ayı Kadın Kulübü etkinlikleri 31 Mart’ta Diyetisyen Pınar Ergül ve Psikolog M. Berk Karaoğlu’nun buluşacağı seminerle sona erecek. İkili, diyette doğru bilinen yanlışları ve diyet psikolojisini anlatacak.   Tüm etkinliklerin ücretsiz olarak gerçekleşeceği İzmir Park’ta, Kadın Kulübü üyeleri alışveriş merkezinde yer alan çeşitli mağazalardan indirimli alışveriş yapma şansı da yakalıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri