Kadınların hayatı Parex’le kolaylaşıyor

17 Haziran 2015 Çarşamba

Türkiye’nin en iddialı büyüyen, en yenilikçi hızlı tüketim markalarından Parex, mutfak yardımcıları ile kadınların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Parex’in yenilenen mutfak yardımcıları kategorisi, şimdi 4 al 3 öde avantajlı paketleriyle tüketicisi ile buluşuyor

kadinlarin-hayati-parexle-kolaylasiyor

Parex, yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Parex’in, küçük, orta ve büyük ebatta tasarlanan buzdalabı poşetleri, yeni tasarlanan kilitli poşetleri sebze, meyve ve kuru gıdaların buzdolabında çok daha uzun süre kalmasını sağlıyor. Üstüne üstlük Parex tüketicilere, 4 al 3 öde avantajlı paketleri sunuyor.

Parex’in yazın herkesin vazgeçilmezi olacak buz torbası ile pratik ve hızlıca buz elde ediliyor. Parex’in buz torbası ile sıcaktan bunaldığınızda 15 dakikada buza kavuşuyorsunuz.

Herkesin mutfakta en çok kullandığı ürünlerden biri olan streç filmler, alüminyum folyolar, pişirme kâğıtları ve fırın torbaları yenilenen ambalajları ve özellikleriyle büyük kolaylıklar sağlıyor. Son teknolojinin kullanıldığı yenilikçi Parex ürünleri, çalışan kadın erkek herkesin mutfakta daha az vakit geçirmesini sağlıyor.

İnovasyon merkezi Digicom’un yenilikçi markası Parex, hızlı tüketim ürünlerinde hizmet sunuyor. Son teknoloji kullanılarak üretilen Parex ürünleri pratiklikleri ile kadınların yüzünü güldürüyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri