Kahraman babalar Forum Kayseri’de

14 Haziran 2013 Cuma

Kız çocuklarının ilk aşkı, erkek çocukların ilk kahramanı süper babalar, bu Babalar Günü’nde Forum Kayseri’de kimi zaman ev işlerindeki hızlarıyla şaşırtacak kimi zaman Batman ya da Superman olup poz verecek

kahraman-babalar-forum-kayseride

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, Babalar Günü’nü birbirinden eğlenceli, keyifli ve bol hediyeli etkinliklerle kutluyor. 16 Haziran Pazar günü 13.00-19.00 saatleri arasında Forum Kayseri’de gerçekleşecek etkinliklerle babalar kimi zaman özel hazırlanan parkurda ev işlerini en kısa sürede bitirmeye çalışacak, kimi zaman Batman ya da Superman olarak poz verecekler; “Baba Kürsü” ’de çocuklarının Babalar Günü mesajlarıyla duygulanacak olan babalar, GreenBox stüdyosuyla ise uzak diyarlara yolculuğa çıkacaklar.

Kahraman babaların ev işleriyle imtihanı
Tüm babalar, Forum Kayseri’de Babalar Günü için özel hazırlanan ‘Kahraman Babam’ parkurunda priz takmadan perde asmaya, bebek altı değiştirmeden yastık kılıfı geçirmeye, çamaşır asmadan çekmece yerleştirmeye farklı ev işlerini en kısa sürede bitirmeye çalışacak. Parkuru en kısa sürede tamamlayan üç katılımcı, Forum Kayseri’den özel hediyelerin sahibi olurken, yarışmaya katılan herkes ‘Süper Baba Sertifikası’nın sahibi olacak.

Babam da kahraman ben de!
Forum Kayseri’de özel olarak hazırlanmış bir fon önünde babalar ve çocukları Süper Kahraman olup fotoğraf çektirebilecek ve bunları günün hatırası olarak hazırlanan fotoğraf çerçevesi ile birlikte alabilecekler.

İster pilot ol, ister dünya turuna çık
15 – 16 Haziran 2013 tarihlerinde, 12:00 ve 20:00 saatleri arasında Forum Kayseri’de kurulacak My Forum  Greenbox Eğlence Stüdyosu’nda babalarımız bazen pilot olup bulutların üzerine yükselecekler, bazen de  sadece 10 dakikada İstanbul’un altını üstüne getirip, Ninjalarla meyve kaçırma yarışına katılacaklar.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri