Kahvaltılar artık sıvı

18 Eylül 2013 Çarşamba

BENEO, eylül ayında yeni bir ürün konsepti olan “kahvaltı içecekleri”ni tüketiciyle tanıştırıyor

kahvaltilar-artik-sivi

Yeni ürünler, tahıl içecekleri, meyve suları, hazır kahve ve süt içermeyen içeceklerden oluşuyor ve doğal yollardan elde ediliyor.

Pratik kahvaltı artık popüler
JulianMellentin’e göre geleneksel tahıllı kahvaltı seçenekleri tüketicilere artık yeteri kadar pratik gelmiyor. Tüketiciler artık ‘yolda tüketebilecekleri sıvı kahvaltıların’ arayışına giriyorlar. BENEO’nun yakın zamanda gerçekleştirdiği tüketici araştırmaları JulianMellentin’in görüşünü güçlendiriyor. Araştırmalar lif içeriği zenginleştirilmiş yoğurt içeceklerinin pratiklikleri ve çizdikleri sağlıklı imajdan dolayı Avrupalı tüketiciler arasındaki artan popülaritesini gösteriyor.

BENEO, güne akıllı başlatıyor
‘Yavaş salınımlı’ karbonhidrat enerjisi ve düşük glisemik indeksli çözümler kahvaltı içecekleri alanında ivme kazanıyor. BENEO’nun PalatinoseTM ürünü üreticilere, güne sağlıklı bir başlangıç yapmak için tam karbonhidrat enerjisini dengeli bir biçimde sağlayan, düşük glisemik indeksli içecekler geliştirmeleri için akıllı bir çözüm sunuyor.

Buna ek olarak tüketicilerin BENEO’nun pirinç konsantreleri Nutriz ürün grubu gibi alerjen içermeyen yiyecek ve içeceklerle bitkisel kaynaklı süt alternatiflerine karşı olan ilgisi giderek artıyor.

Nutriz, pirincin faydalarını kullanıma hazır hale getirirken doğal bir lezzete ve beyaz renge sahiptir. Nutriz, nihai ürüne kremamsı bir yapı ve dengeli bir lezzet kazandırıyor. BENEO’nun Nutriz ürünü, alerjen içermeyen, kolesterolsüz ve bitkisel kaynaklı içecekler veya smoothieler tüketmek isteyenler için süt içermeyen “dairy-free”, süt veya yoğurt tipi içeceklerin yapımı için de uygun halde bulunuyor.

BENEO Pazarlama Müdürü JensBöhm, “Kahvaltı günün en önemli öğünü. Her geçen gün daha az insanın oturup kahvaltı yapacak zaman bulmasıyla içecek endüstrisi için pratik ama önemli besinsel faydaları sağlayan ‘sıvı kahvaltı çözümleri’ üretmeleri için yeni bir fırsat doğuyor. Drinktec’teBENEO’nun ürün portföyünün çok yönlülüğünün üreticilere, tüketicilerin yavaş enerji salınımı, süt alternatifleri ve lif içeriği zenginleştirilmiş içeceklere karşı olan taleplerini nasıl karşılayabileceklerini gösterme fırsatını yakalıyoruz” dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri