Kahve Dünyası, “AVM’lerde En Beğenilen Kafe” seçildi

19 Kasım 2012 Pazartesi

Kahve Dünyası, AYD ve GFK Türkiye işbirliğinde gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması”nın kafe kategorisindeki liderliğini elden bırakmadı

kahve-dunyasi-avmlerde-en-begenilen-kafe-secildi

Kahve Dünyası, “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması”nda geçen yılki kategori liderliğini korudu. Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ve GFK Türkiye işbirliği ile bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen araştırmada Kahve Dünyası yeniden “En Beğenilen Kafe” seçildi.

Türkiye genelinde 11 ilde 18-55 yaş grubundaki bin 200 alışveriş merkezi ziyaretçisi arasında yapılan araştırmanın ödül töreni geçtiğimiz günlerde Rahmi Koç Müzesi’nde markaların yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplam 11 kategoride AVM’lerin en beğenilenlerinin açıklandığı ödül töreninde Kahve Dünyası’nın ödülünü teslim alan Kahve Dünyası Genel Müdürü Alev Altınkılıç: “Tüketicilerin en beğendiği marka olmak bizim için gurur verici. Özellikle de ikinci kez bu ödüle layık görülmek gururumuzu ve mutluluğumuzu artırıyor. Bizi buralara getiren, beğenen tüm tüketicilerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahve Dünyası, mağazalarında yer alan tüm kahve, çikolata, dondurma ve tatlı-tuzlu çeşitlerini, “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile müşterisine sunuyor. Türk kültürünün ikram ve konukseverlik geleneğinden ilham alan Kahve Dünyası’nda tazelik, doğallık ve kalite hizmetin en önemli unsurları olarak görülüyor. Kahve Dünyası Türkiye genelinde ve Londra’da müşterilerine kendilerini evlerinde hissedebilecekleri atmosferi sağlayan toplam 97 mağazasıyla hizmet veriyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri