Kahve Dünyası üç yıl üst üste en iyi

11 Kasım 2013 Pazartesi

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Kahve Dünyası’nı “AVM’lerde En Beğenilen Kafe” seçti

kahve-dunyasi-uc-yil-ust-uste-en-iyi

Kahve Dünyası ve GFK Türkiye işbirliğinde gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması”nın kafe kategorisindeki 2011 ve 2012 yıllarındaki liderliğini 2013’te de devam ettirdi.

AYD ve GFK Türkiye işbirliğiyle bu yıl beşincisi gerçekleştirilen araştırmada Kahve Dünyası “En Beğenilen Kafe” seçildi. Türkiye genelinde 11 ilde 18-55 yaş grubundaki bin 849 alışveriş merkezi ziyaretçisiyle yapılan araştırmanın ödül töreni, geçtiğimiz günlerde Sabancı Müzesi ‘TheSeed’de markaların yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplam 11 kategoride AVM’lerin en beğenilenlerinin açıklandığı ödül töreninde Kahve Dünyası’nın ödülünü teslim alan Kahve Dünyası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alev Altınkılıç sevginin en büyük itici güç olduğunu söyleyen Mahatma Gandhi’den alıntı yaptı. Kahveyi, çikolatayı ve ülkemizi çok seviyoruz diyen Altınkılıç, bu sevginin karşılığını tüketici nezdinde almanın çok büyük bir gurur olduğunu belirterek ödülü aldı.

Kahve Dünyası, mağazalarında yer alan tüm kahve, çikolata, dondurma ve tatlı-tuzlu çeşitlerini, “üreticiden tüketiciye” anlayışıyla müşterisine sunuyor. Kahve Dünyası, Türkiye genelinde ve Londra’da toplam 110 mağazayla hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri