Kahve Dünyası’ndan bayrama özel tatlar

18 Ekim 2012 Perşembe

Kahve Dünyası her geçen gün yeni ürünlerle büyüyen çikolata koleksiyonu ile bayramda ağzınızı tatlandırıyor

kahve-dunyasindan-bayrama-ozel-tatlar

Tamamen özel reçetelerle hazırlanan çikolatalara Kahve Dünyası’nın taze kavrulmuş kahveleri de eşlik ediyor, bayramın tadına doyum olmuyor. Geleneksel tatlardan vazgeçmeyenlere badem ezmesi ve çikolata kaplı lokum, tercihini aromalı ve yumuşak kıvamlılardan yana yapanlara trüf, çikolatanın yoğun kıvamına doyamayanlara karamelli, sütlü ve bitter çeşitlerinin bulunduğu Lavi, klasikleri hiçbir şeye değişmeyenlere ise spesiyaller, madlen ve çeşnili madlenler sunan Kahve Dünyası, bayram keyfini katlayacak.

Bayram ziyaretlerine gidenler için, diledikleri çikolatayla hazırlatabilecekleri şık “Bayram İçin” kutuları ise Kahve Dünyası’ndan sevdiklerine lezzetli bir armağan vermek isteyenleri memnun ediyor. Kahve Dünyası bayramda tercih edebileceğiniz 100’ü aşkın çikolata çeşidiyle sizi Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarına bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri