Kale, en iyi sloganı ödüllendiriyor

08 Kasım 2012 Perşembe

Günden güne hızla gelişen sosyal medyanın iyi kullanıcıları arasında yer alan Kale Outlet Center, Facebook sayfasıyla ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor

kale-en-iyi-slogani-odullendiriyor

KDM Yönetim Danışmanlık tarafından yönetilen Kale Outlet Center, her hafta Kale için en iyi sloganı bulan 10 ziyaretçisini özel jüri üyeleriyle belirleyip Atlantis Bowling ve Go Kart’tan kuponlarla ödüllendiriyor.

Günden güne artan datasıyla CRM pazarlama yöntemlerinden de yararlanan Kale Outlet Center, ziyaretçilerinin istek ve taleplerine göre etkinlik düzenlemesinden kampanyalara kadar planlamalarını oluştururken, “En İyi Slogan Yarışması” ile de ziyaretçileri için ne anlam ifade ettiğini öğrenecek.

12 Aralık’a kadar www.facebook.com/kaleavm sayfasına üye olan ziyaretçiler “… Kale’si” boşluğunu doldurarak hediyelerin sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri