Kale’de çocuk şenliği bitmez

22 Nisan 2013 Pazartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birlikte, 6’ncı yaşını da kutlayacak olan Kale Outlet Center, minik ziyaretçilerine festival havasında eğlenceli bir program hazırladı

kalede-cocuk-senligi-bitmez

KDM Yönetim Danışmanlık tarafından yönetilen Kale Outlet Center’ın programında birçok etkinlik var. Calliou ve arkadaşlarından, çocukların hayal kahramanları Pamuk Prenses ve Spider Man’e kadar tüm etkinlikler tek çatı altında toplanıyor.

Minik ziyaretçilerin en sevdikleri kahramanlardan Calliou Kale Outlet Center’a giderek arkadaşlarıyla birlikte eğlendikçe eğlendirecek. Konserler, yarışmalar, atölye çalışmaları ile minikler Calliou ve arkadaşlarıyla Kale’de 22 Nisan Pazartesi günü eğlenceye doyacak. Calliou programı saat 16.30’da açılıp saat 20.30’daki konserle sona erecek.

23 Nisan coşkusu ise 15.00 – 18.00 saatleri arasında tahta bacak, animatörler, Pamuk Prenses ve Spider Man ile birlikte Kale Outlet Center’da yaşanacak. Tam bir panayır havasında kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Kale Outlet Center’ın minik ziyaretçileri tahta bacak ile fotoğraf çektirirken, rüyalarının kahramanı Pamuk Prenses ve Spider Man ile eğlenceli oyunlar oynayarak hayallerini gerçeğe dönüştürecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri