Kale’de ramazan söyleşisi

26 Temmuz 2013 Cuma

Kale Outlet Center, ziyaretçileri için hazırladığı etkinlik ve söyleşilerle ramazanı unutulmaz kılmayı hedefliyor

kalede-ramazan-soylesisi

Kale Outlet Center, birçok ünlü sanatçıdan sonra şimdi de ramazan ayına özel olarak Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Ramazan Söyleşisi başlığı altında 2 Ağustos günü saat 22.00’de sevenleriyle buluşturacak. Sohbet havasında geçecek olan söyleşide dini açıdan merak edilen tüm sorulara yanıt bulunacak. Herkese açık ücretsiz olarak düzenlenen söyleşi alandaki tüm restorantlardan da izlenebilecek.

Ramazan ayı boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Kale Outlet Center ziyaretçileri 7 Ağustos gününe kadar geçerli olacak 25 TL alışverişlerinde iftar menüsü veya eğlence hediye kazanma şansı yakalayacak. Ziyaretçilerine outlet fiyatlarla alışveriş imkanı sunan KDM yönetimindeki Kale Outlet Center ramazan ayı boyunca cuma-cumartesi günleri 23.00’e kadar açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri