Kaliforniya’nın kayıp kıyıları Levi's'lehayat buluyor

10 Eylül 2015 Perşembe

Anavatanı Kaliforniya’dan etkilenen Levi’s®, 2015 Sonbahar’da Golden State’in Lost Coast görüntüsüne göz kırpıyor. Zengin bir renk koleksiyonu yaratarak, yenilikçi ve sürdürebilir hedefler doğrultusunda bu koleksiyonu oluşturan tasarımcılar; güneşle boyanmış tepelerin, terkedilmiş çiftliklerin, taşlık uçurumların ve Pasifik okyanusunun uğradığı cam gibi kumsalın evi Kuzey Kaliforniya'dan ilham alıyor

kaliforniyanin-kayip-kiyilari-levislehayat-buluyor

Kesim ve yıkama şekillerinden kumaş ve stillere kadar, 140 yıldır öncü olmayı sürdüren Levi’s®, bu sezonki alt ve üst parçalarda sunduğu güçlü bir kesim ve performansla dikkatleri üzerine topluyor.

Erkekler için seçenek aralığını genişleterek daha dar bir kesime sahip olan 522 Slim Taper’ı yaratan Levi’s®, erkeklerin favorisi 511™ Slim Fit’i sunmaya devam ediyor.


Koleksiyona genel bakış
Sonbahar 2015 Erkek Koleksiyonu, çarpıcı yeni ürünler ve baştan aşağı yeniden yorumlanmış klasikler ile dolu. Levi’s®, hala en çok sevilen Original 501® jean’i geniş bir renk, beden ve yıkama şekillerinde sizlerle buluşturmaya devam ediyor. 501® CT klasik 501® jean’e yenilenmiş kesimi ile modern bir görünüm veriyor.

Özellikle rahat bir dar görünüş isteyen erkekler için 511 Slim Fit bu sezon çok iddialı. Çıktığı günün çok daha ötesinde, tüm zamanların en iyi dar modellerinden biri. Bir de İskandinav sokak modasından esinlenilmiş 522 Slim Taper da bu sezon koleksiyona ekleniyor.

Üst grupta birçok farklı desene sahip klasik Work Shirt bu sezon oldukça iddialı. İşçiler için gömlek üretiminde 100 yılı aşkın tecrübesi sayesinde Levi’s®, Work Shirt’ün yıllar boyunca daha iyi olmak için yaratıldığını rahatça söyleyebiliyor. Sonbahar 2015 sezonunda ayrıca erkek mont ve dış giyim koleksiyonu da iddialı kesimleri ve renkleriyle dikkat çekiyor. Eskiden miras gelen stili ve modern yenilikleri birleştiren Engineer Kaban, Levi’s® arşivlerine ekleniyor.

Bu sezonun Erkek Koleksiyonu'nun diğer anahtar parçaları; yenilenmiş ikonik ürünleri, kovboy gömlekleri, grafik t-shirtleri, bisiklet yaka sweatleri, Klasik Trucker, Sherpa-Lines Trucker, pamuklu Trucker yelekleri ve örgü bereleri kapsıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri