“Kara Cuma” Silk and Cashmere’e yaradı

30 Kasım 2015 Pazartesi

Silk and Cashmere’in Türkiye’ye getirdiği Black Friday (Kara Cuma) bu yıl rekor seviyede ilgi gördü

kara-cuma-silk-and-cashmeree-yaradi

Türkiye’de 2012’de ilk kez Silk and Cashmere’in başlattığı ve dün 4’üncüsü gerçekleştirilen Black Friday alışveriş çılgınlığı bu yıl tüm rekorları kırdı. Bir günde, tüm Silk and Cashmere mağazalarında toplam 30 binden fazla  kaşmir ürün satıldı. Yılın en büyük kampanyası olan  Black Friday kapsamında Silk and Cashmere tutkunları, markanın  tüm mağazalarındaki ve web sitesindeki ürünleri yarı fiyatına sahip olma imkânına kavuştu.


Bir gün içerisinde 30 binden fazla kaşmir ürün satıldı. Sabah 08.00’dan akşam 00.00’a kadar devam eden alışveriş çılgınlığında Türkiye’de Akmerkez ve İstinyepark mağazaları, yurtdışında ise Silk and Cashmere ailesine çok yeni katılan Zürih mağazası başı çekti. Tüm gün toplamda 10 bini aşkın müşteriye hizmet sağlandı.  www.silkandcashmere.com sitesi ise tek bir günde şu ana kadar aldığı en yüksek sipariş sayısına ulaştı. Marka, bu bir günde elde ettiği inanılmaz satış rakamı ile Guinness rekorlar kitabına başvurmaya hazırlanıyor.


Silk and Cashmere'in Black Friday fırsatından erkenden yararlanmak isteyenlere özel olarak hazırladığı 2.000 TL, 3.000 TL, 5.000 TL ve 7.000 TL değerindeki çeklerin tamamı da Perşembe akşamına kadar tükendi.


Konu hakkında konuşan Silk and Cashmere CMO’su Ferhat Zamanpur; “Amerika’da yaşadığım dönemde gittiğim ilk Black Friday’de ‘bu çılgınlığı Türkiye’ye getirmemiz gerekiyor!’ demiştim. Döndükten iki sene sonra bunu başardık ve 4 senedir her sene katlanan ilgi yüzünden 8 ay boyunca hazırlandığımız en önemli gün haline geldi. Bu yılki Black Friday ise tüm rekorları kırıp bizim beklentilerimizin bile üstüne çıktı. Çok yorulduk ama ekip olarak bunu başardığımız için çok mutluyuz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri