“Karabaş, Çomar ve Diğerleri”, hayvansever ziyaretçilerini ağırlıyor

03 Mart 2014 Pazartesi

Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmen ve öğrencileri, “Barınaklar Çözüm Değil! Ev Sizsiniz” projesinin ilk etkinliği olan “Karabaş, Çomar ve Diğerleri” resim sergisini gezdi

karabas-comar-ve-digerleri-hayvansever-ziyaretcilerini-agirliyor

Barınaklardaki sokak köpekleri için sosyal sorumluluk projesi başlatan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi “Barınaklar Çözüm Değil! Ev Sizsiniz”diyor. Proje kapsamında Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde yer alan Hakan Derya Ömürlüoğlu’nun “Karabaş, Çomar ve Diğerleri” resim sergisi, hayvansever ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Serginin son gününde öğrencileriyle galeriyi ziyaret eden Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmenleri, projenin öğrencilerini bilinçlendirmek ve barınaklardaki köpekleri öğrencilerine tanıtmak adına bire bir ders niteliğinde olduğunu söyledi. Her hafta bir sergi, sağlık kuruluşu ve öğrencilerine faydalı olabilecek birçok farklı yere ziyaretlerde bulunduklarını söyleyen öğretmenler, en kısa zamanda da barınakları ziyaret ederek Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin bu anlamlı projesine katkıda bulunmak istediklerini belirtti.

Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğretmenleri, “Öğrencilerimizle birlikte barınakları ziyaret ederek sevgiyle büyüteceğimiz bir köpeği de biz sahiplenmek istiyoruz. Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’ne duyarlılığı ve gündeme taşıdığı bu değerli proje için teşekkür ederiz” dedi. Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi yetkilileri, serginin son günü olmasına rağmen yoğun ilginin devam ettiğini söyleyerek, sergi süresince ziyaretleriyle ve yardımlarıyla projeyi destekleyen herkese teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri