Karaca’dan ev tekstiline 60 milyon TL’lik yatırım

10 Eylül 2012 Pazartesi

Porselen sektöründe Türkiye’nin köklü firmalarından Karaca, ev tekstili sektörüne adım attı

karacadan-ev-tekstiline-60-milyon-tllik-yatirim

60 milyon TL yatırımla hayata geçen Karaca Home’un Genel Müdürü Bahadır Örsoğlu, bir yıl içinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Almanya’ya mağaza açacak
Örsoğlu, şu bilgileri verdi: “Karaca Home’u çok kısa bir sürede hayata geçirdik. Ev tekstili konusundaki deneyimimizle hızlı hareket ettik ve birbirinden şık tasarımları tüketicilerin beğenisine sunduk. Hedefimiz, 6 ay sonra Türkiye’de en iyi tekstil markası olmak. 5 yıl içinde de dünyada en iyi 5 tekstil markası arasında yer almak istiyoruz. Ürünlerimizin kalitesine ve dizaynlarına güveniyoruz. Bu yüzden ihracata da önem vereceğiz. Yakın zamanda Almanya’da mağazamız açılacak. Yakın coğrafyamızdaki ülkelere ihracat yapacağız.”

Kaynak: MilliyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri