Karadeniz Perakende Zirvesi önemli mesajlarla başladı

01 Kasım 2017 Çarşamba

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen Karadeniz Perakende Zirvesi, bugün (1 Kasım) Trabzon’da başladı. Perakende.org Zirve’yi yerinden takip ediyor

karadeniz-perakende-zirvesi-onemli-mesajlarla-basladi

TPF tarafından düzenlenen Karadeniz Perakende Zirvesi bugün yoğun bir katılımla başladı. Zirve’nin açılış konuşması, TPF Başkanı Mustafa Altunbilek ve Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat tarafından yapıldı. Mustafa Altunbilek açılış konuşmasında son günlerdeki süpermarketlerde et satışı konusuna da değinerek et satışının sadece indirim marketlerde satışa sunulmasının haksız rekabete neden olacağını belirtirken: “Tüketicinin sepetinin daha ucuza dolması için devletimizin vereceği her göreve hazırız.” dedi.


P & G Lokal Perakende Kanalı Direktörü Armağan Sunerli ise Türkiye'nin yatırım için çok doğru bir lokasyon olduğunu belirterek konuşmasına başladı. Sunerli sözlerine: "Perakendede büyümenin formatı artık değişti. 2017 yılında hızlı tüketim sektörü yüzde 14 oranında büyüdü." diyerek devam etti.


CNN Türk Ekonomi Müdür Emin Çapa ise "Yeni Bir Çağ Başlıyor, Tarih Kırılıyor" başlıklı konuşmasıyla sahneye çıktı. Çapa konuşmasında: "Enflasyonla gelen büyüme büyüme değildir. Yerel zincirlerin yerel üreticileri desteklemesi lazım çünkü babalarınızın dedelerinizin yaptıklarıyla dünyayı değiştiremezsiniz.Geçmiş bilgi ve alışkanlıklar elimizi, ayağımızı bağlar; kurtulmalıyız." dedi.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri