Karcher bayileri Antalya’da buluştu

11 Şubat 2013 Pazartesi

Temizlik sektöründe dünya lideri Alman markası Karcher, Türkiye’nin farklı illerinden gelen 45 bayisi ile Antalya’da bir araya geldi. İki gün süren toplantıda 2012 yılı değerlendirmesi ile 2013 yılı plan ve hedefleri görüşülürken profesyonel ürün hattında gerçekleşen antrasit renk dönüşümünün de lansmanı yapıldı

karcher-bayileri-antalyada-bulustu

Açılış konuşmasında Karcher olarak hem global ölçekte hem de Türkiye’de 2012 yılında da büyümelerini sürdürdüklerinin altını çizen Karcher Türkiye Genel Müdürü Umut Delikanlı, 2013 yılında da en iyi sunum, eğitim, servis, dağıtım kanalı ve her şeyden önce en iyi müşteri memnuniyeti güvencesi sağlayarak ilerleyeceklerini iletti.

Müşteri odaklı yaklaşımı temel alan ve müşterilerinin beklentilerine cevap vermek üzere “temizlik çözümleri” üretmeye dayanan kapsamlı 2020 stratejilerini bayileriyle birlikte hayata geçireceklerini ileten Delikanlı, profesyonel ürün hattında sarı renkten antrasit renge geçişin de bu yaklaşımlarının önemli bir ayağı vurguladı.

Toplantıda ayrıca Karcher ailesine yeni katılan bayilere plaket verilirken, en yüksek ciroya sahip bölge birincilerine de üstün başarı ödüllerini takdim edildi. Toplantı boyunca yeni ürünlerle ilgili workshop çalışmalarına katılma şansı da bulan bayiler akşam düzenlenen gala yemeğinde yılın yorgunluğunu eğlenerek attı.

Karcher bugün Türkiye’de profesyoneller için temizlik ekipmanlarını alışveriş merkezlerinden otellere, fabrikalardan hastanelere kadar birçok sektörün hizmetine sunarken; ev kullanıcılarına yönelik olarak da evinde gerçek hijyene önem veren kadın kullanıcılar ve özellikle çocuklu aileler için buharlı temizlik makineleri ve çeşitli elektrikli ve şarjlı süpürgelerin satışını gerçekleştiriyor. Ayrıca araç ve dış alan temizliğine yönelik su tasarruflu ve çevreci basınçlı yıkama makineleri konusunda da Karcher tartışmasız dünya lideri pozisyonunda.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri