Kariyer.net’te CEO’luk bayrağı el değiştiriyor

06 Ocak 2017 Cuma

Türkiye’nin yenilikçi İnsan Kaynakları platformu Kariyer.net, yaklaşık 10 yıldır Yusuf Azoz liderliğinde yürüttüğü çalışmalarına Fatih Uysal ile devam edecek. Uysal, bugün (6 Şubat) itibariyle Kariyer.net Genel Müdürlük bayrağını devralırken, Yusuf Azoz ise Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalarını sürdürecek

kariyernette-ceoluk-bayragi-el-degistiriyor

Teknolojik alt yapısını sürekli olarak yenileyen Kariyer.net, 2017 yılında önemli bir değişime hazırlanıyor. 2007 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini sürdüren Yusuf Azoz, görevini bugün Fatih Uysal’a devrediyor. 

 

Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Fatih Uysal, kariyerine 1999 yılında Danone’de başladı. Uysal, şirketin Türkiye ofisinde birçok farklı markada sorumluluk üstlenmesinin ardından 2006 yılında Danone Group Genel Merkezi’ne (Fransa) Global Pazarlama Müdürü olarak atandı.  Bu görevde geniş bir coğrafyada 40’a yakın ülkeye pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması konusunda destek verdi. Fatih Uysal, yurt dışı görevindeki son yılını Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’dan Sorumlu Global CRM Direktörü olarak Hollanda’da geçirdi.  2010 yılında Türkiye’ye geri dönerek Vodafone bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Uysal, bu süreçte Freezone, Red, Süpernet, Vodafone Arena, Vodafone İstanbul Maratonu başta olmak üzere birçok farklı segmentin ve projenin lansmanına liderlik etti. 

 

Kariyer.net’in teknolojik alt yapısı ve sektör liderliği konusunda önemli çalışmalara imza atan Yusuf Azoz ise aynı tarihten itibaren Kariyer.net Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam edecek.

 

Yusuf Azoz, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği Bölümü’nün ardından yüksek lisans eğitimini ABD Pennsylvania State Üniversitesi’nde elektrik mühendisliği alanında tamamladı. İş hayatına ABD’de başlayan Azoz, BellLabs kökenli Telcordia Technologies’deki çalışmalarının ardından Turkcell’de katma değerli servislerin büyümesi ve gelişmesinde önemli görevler üstlendi. Azoz, 10 yıldır Kariyer.net Genel Müdürü olarak görevini sürdürüyordu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri