Karlar Ülkesi’ne yolculuk Marmara Forum’da

12 Aralık 2013 Perşembe

Alışverişlerini Marmara Forum’dan yapan ziyaretçiler, Karlar Ülkesi’ne yolculuğa çıkıyor

karlar-ulkesine-yolculuk-marmara-forumda

Yılbaşı alışverişini Marmara Forum’da yapan ziyaretçiler, buzdan kaleleri, karlarla kaplı çam ağaçları, sevimli kutup ayılarıyla dikkat çeken Karlar Ülkesi’ne gönderiliyor. Üstelik Karlar Ülkesi’ni ziyaret eden çocuklar, çıkışta sürpriz bir yılbaşı hediyesi kazanıyor.

Karlar Ülkesi’ni ziyaret etmek için yapılması gereken şey, 25 Kasım 2013-5 Ocak 2014 günleri arasında aynı gün içinde 75 TL ve üzeri alışveriş yapmak, yapılan alışveriş fişiyle de Marmara Forum giriş katında bulunan etkinlik alanına gitmek.

Karlar Ülkesi’nde aileleri ve çocukları, buzdan kalelerden bembeyaz karlarla kaplı çam ağaçlarına, sevimli kutup ayılarından geyiklere kadar yılbaşı ruhunu yansıtan birçok unsur bekliyor. Ayrıca Karlar Ülkesi’nin minik ziyaretçileri, yolculuk sonunda bir de sürpriz hediye kazanacak.

Marmara Forum, yerli ve yabancı 300 mağazasıyla yılbaşı alışverişi için farklı ve değişik alternatifler sunarken, Karlar Ülkesi’ne yolculukla alışverişleri keyifli hale getiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri