Karne hediyeleri Antares’te

10 Haziran 2015 Çarşamba

AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, karne döneminde yine çocukları sevindirecek

karne-hediyeleri-antareste

Antaresli miniklere özel hazırlanan programda sihirbazdan kukla gösterisine, yüz boyamadan animasyonlara birbirinden renkli etkinlikler meraklılarıyla buluşacak. Hediyeli yarışmaların da olacağı etkinlikler 12-13-14 Haziran günlerinde saat 13.00'te gerçekleşecek. Hafta sonuysa büyükten küçüğe herkesin eğlendiği balon atölyesi saat 15.00'i gösterdiğinde Antareslilerle buluşacak. Minikler aynı zamanda balonlardan hazırlanacak sevimli kahramanlarla Antares Karne Hatıra fotoğrafı da çektirebilecek.

12-14 Haziran günleri arası karnesiyle Antares’e giden ilk 500 çocuğa Monkey's Club'ta ki lunapark oyuncaklarında geçerli oyun jetonu hediye edilecek. Miniklerin tatil mutluluğuna mutluluk katacak Antares, 12-14 Haziran arası çocuk, spor giyim ve oyuncak alışverişlerinde ki tek seferde 100TL ve üzeri tutara x2 bonus verecek. Antares, bu hafta sonu miniklerin karne heyecanına renk katacak.

Antares, Babalar Günü'nde ise "En Baba Tavlacıların" buluşacağı Tavla Turnuvası ile heyecanlı saatlere ev sahipliği yapacak. Antares Kartı ile 50TL'lik alışverişe başvuru imkânı bulacak katılımcılar, 21 Haziran'a kadar kayıt yaptırabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri