Karne hediyeleri Intersport’tan

07 Mayıs 2014 Çarşamba

Geniş ürün yelpazesi ile spor tutkunlarının vazgeçilmez adresi Intersport, okulların kapanmasıyla çocuklarını sevindirmek isteyen aileler için çok özel hediye seçenekleri sunuyor. Intersport’un karne hediyesi alternatifleri ile çocuklar bu yaz spora ve eğlenceye doyacak

karne-hediyeleri-intersporttan

Intersport,  yaz tatiline sayılı günler kala karne heyecanı yaşayan çocukları unutmuyor. Intersport’un karne hediyesi alternatifleri arasında rengarenk bisikletler, kaykaylar, scooterlar, patenler ve deniz ürünleri yer alıyor.

Zorlu bir öğretim yılından sonra tatili dört gözle bekleyen çocukları, Intersport’un hediye alternatifleriyle spor ve eğlence dolu bir yaz tatili bekliyor. Intersport’un karne hediyesi alternatifleri arasında yer alan her yaştaki çocuğa uygun bisikletleri, renk alternatifleri ile çocukların bu yaz gözdesi olacak. Katlanabilir MOBILE bisiklet, her yerde bisiklet sürmeyi seven çocuklar için güzel bir hediye alternatifi olurken, rengarenk Nakamura bisikletler de bisiklet sürmeyi öğrenen miniklerin vazgeçilmezi olacak.

Spora dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Intersport, heyecanı seven çocukları da unutmuyor. Birbirinden renkli ve eğlenceli kaykaylar ile çocukların adrenalin dolu anlarını renklendiren Intersport, scooterları ile de çocukların yaz tatilinde eğlencesine eğlence katacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri