Karne hediyelerinin gözdesi akıl oyunları

13 Haziran 2014 Cuma

Karne heyecanı başlıyor ve karne hediyeleri için de zaman geldi. NT Mağazaları’na göre karne hediyesi olarak bu yıl da akıl oyunları, helikopter, uzaktan kumandalı araçlar, lego ve kutu yapbozlar tercih edilecek

karne-hediyelerinin-gozdesi-akil-oyunlari

Karne ve sonrasında yaz tatilinde müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarını değerlendiren NT Genel Müdürü Murat Kara, “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da karne hediyesi olarak oyuncak kategorimizde yer alan akıl oyunları, helikopter, uzaktan kumandalı araçlar, lego, ve kutu yapbozların (puzzle) en çok ilgi görecek ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Okul döneminden sonra yazın oyuncaklar öne çıkacaktır. Son dönemde çocuk gelişimine önem veren ebeveynlerin artışı ile akıl oyunlarına ilgi de artmakta” dedi.

Kırtasiye kategorisinde en çok tercih edilen ürünler hakkında da bilgi veren Kara, sözlerini şöyle sürdürdü: “Okulların açık olduğu Eylül-Haziran döneminde en çok satmış olduğumuz ürün kurşun kalem olurken öğrencilerin vazgeçilmezi olan en çok sattığımız diğer ürünler silgi, uç, tükenmez kalem oldu.”

Yeni sezon için hazırlıklar başladı
Önümüzdeki okul dönemi olan 2014-2015 dönemi için hazırlıklara başladıklarını belirten Murat Kara, “Kırtasiye sektörü titizlik gerektiren bir iştir. Müşterilerimizin aradıkları ürünleri özenli bir hizmetle almasını sağlıyor oluşumuz bizi sektörde farklılaştıran bir yaklaşım. Bu yüzden NT’de okul dönemi için hazırlıklar büyük bir ciddiyetle yürütülür. Müşterilerimizin beklentileri analiz edilerek okul sezonunda mağazalarımızda yer vereceğimiz ürünler titizlikle seçilir. 2014-2015 okul dönemi için de zengin bir ürün portföyü müşterilerimizi bekliyor olacak. Özellikle temel ürün gruplarımız olan defter, kurşun ve versatile kalem, boyama malzemeleri, çanta, kalem çantası, oyun hamuru konusunda ürün çeşitliliğimiz müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor olacak” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri