Karnesini alan çocuklar M1 Konya AVM'ye koşacak

19 Ocak 2016 Salı

M1 Konya AVM, sömestr tatili etkinlikleri kapsamında 23-31 Ocak tarihleri arasında her gün çocukları 3 farklı masalın ülkesine götürecek

karnesini-alan-cocuklar-m1-konya-avmye-kosacak

Minikler, M1 Konya AVM’de 23-31 Ocak günleri arasında her gün 13.00’ten 19.00’a kadar etkinlik alanında Kırmızı Şapkalı Kız, Karga ile Tilki ve Sinderella masallarının birer kahramanı olma fırsatı yakalayacak. Çocuklar masalların büyülü dünyasında gezerken sahne alan gösterileri izleyerek hep birlikte unutamayacakları bir gün gecirecek.


M1 Konya AVM, bu etkinlikle hem miniklerin karne heyecanını kutluyor. Çocuklar, yeteneklerini de geliştirebilecekleri ücretsiz etkinlikler ile masalların büyülü dünyasına yolculuk yaparak muhteşem bir sömestr tatili deneyimini Konya’da yaşayacak.


M1 Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak: “Çocuklarımızın iki haftalık sömestre tatillerini dolu dolu geçirmeleri için Masallar Ülkesi’nin interaktif oyunlarını AVM’mize getiriyoruz. Çocuklarımız masal kahramanlarıyla tanışma imkânı bulurken, büyüklerimiz de çocukluklarına dönecekler. Tüm Konya’lıları 23-31 Ocak tarihlerinde “Masallar Ülkesi” interaktif  tiyatro gösteri için M1 Konya AVM’ye bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri