Katla Balla’ya altın ödül

09 Eylül 2014 Salı

Balparmak Katla Balla Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda altın ödül kazandı

katla-ballaya-altin-odul

Balparmak’ın geçtiğimiz yıl tüketicilere sunduğu Balparmak Katla Balla, Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi ambalajlarının seçildiği Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nın gıda kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Yenilikçi ambalajıyla pazarda ilk ve tek konumunda olan Balparmak Katla Balla, tek kullanımlık ambalajıyla yiyecek ve içecekleri balla tatlandırmaya kolaylık sağlıyor. Ürün; ev, iş, okul gibi farklı ortamlarda balın kolaylıkla taşınmasına ve çay, kahve, bitki çaylarının yanı sıra yiyecekleri de sağlıkla tatlandırmaya olanak sağlıyor.

7 gramlık ambalajlarda tüketicilerin beğenisine sunulan Balparmak Katla Balla, 18 ve 24 adet ürünün yer aldığı paketler halinde, çiçek ve çam balı çeşitleriyle satışa sunuluyor.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması kapsamında; Seçici Kurul Üyeleri, farklı kategorilerde başvuru yapılan tüm ambalajları inceleyerek üretim kalitesinden çevreye duyarlılığına, tasarımdan özgünlüğüne kadar 11 kriter doğrultusunda değerlendirdi. Finale kalan ambalajlara altın, gümüş, bronz ve yetkinlik ödülleri verildi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri