'Kaydırak' Carrefour Bursa’ya konuk olacak

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Bursa’nın sevilen grubu “Kaydırak” 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde kutluyor

kaydirak-carrefour-bursaya-konuk-olacak

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Bursa’nın sevilen grubu Kaydırak’ı ağırlıyor. 18 Mayıs Pazar günü saat 16.00-17.00 saatlerinde arasında Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek konserde “Kaydırak” sevilen şarkılarını seslendirecek.

Grup üyeleri arasında; Emre Kayra Korkmaz, Tolga Ataç, Göktuğ Varyozdöken, Çağlar Şaşmaz, Özgür Çalı, Görkem Edi ve Buğurcan Yetimarslan’ın bulunduğu “Kaydırak” grubu Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşatacak. Bursa Hayal Kahvesi’nde verdiği konserlerle Bursa’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan “Kaydırak”ın 19 Mayıs coşkusunu yaşatacağı konsere tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi misafirleri davetli.

Ayrıca Bursa Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gerçekleştirilecek diğer etkinlikler ise 19 Mayıs tarihi saat 11.00-13.00 arasında: halk oyunları, karate, judo gösterisi ve masa tenisi turnuvaları olacak.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri