Kayseri Park, 7 yaşında

19 Kasım 2013 Salı

7’nci yaşına giren Kayseri Park, 7 ziyaretçisini ödüllendirdi

kayseri-park-7-yasinda

Kayseri Park, 7’nci yaşını sanatçı Alişan ve rallici Burcu Çetinkaya’yla kutladı. Kutlamada Kayseri Park’ın 7’nci yaş kampanyasına katılarak Garanti Konut’tan ev ve İstikbal Mobilya’dan mobilya kazanan 7 şanslı ziyaretçi de belirlendi.  Yapılan çekilişle Ali Yıldız lüks bir dairenin sahibi oldu.

Kutlama sırasında Kayseri Park’ın 15 Haziran – 11 Kasım günleri arasında düzenlenen 7’nci yaş kampanyasında Garanti Konut sponsorluğunda ev ve İstikbal Mobilya sponsorluğunda mobilya sahibi olan 7 şanslı ziyaretçi de belirlendi. Kutlamada Alişan’ın şarkı söylediği anda 10 bin balon ve konfeti yağmuru da gerçekleşti.

7’nci yıl hediyeleri sahiplerini buldu
Burcu Çetinkaya’nın sunumuyla noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Ali Yıldız Garanti Konut’tan lüks bir dairenin sahibi oldu.   7’nci yaş kampanyası’nın talihlilerinin 199 bin 859 çekiliş hakkı arasından belirlendiğini söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da kampanyamız büyük ilgi gördü. 7 yıldır bizi tercih eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Yeni yıl hediyesi 3 Citroen
Salih Tolan, binlerce kişinin katıldığı organizasyonda yeni yıl kampanyasını da açıkladı. “Kayseri Park’tan 3 Muhteşem Citroen” adıyla duyurulan yılbaşı kampanyası hakkında bilgi veren Kayseri Park Genel Müdürü Tolan şunları söyledi, “Kampanyamıza, 16 Kasım 2013 – 30 Mart 2014 tarihleri arasında Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçilerimiz katılabilecek. Kampanya kapsamında, İncar sponsorluğunda Citroen marka C5, C4 ve C-Elysee model üç araç hediye edilecek.”


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri