Kayseri Park 9’uncu yılında kazandırmaya devam etti

16 Kasım 2015 Pazartesi

Orta Anadolu’nun gözde alışveriş merkezi Kayseri Park, 9’uncu yıldönümü kampanyasının ödüllerini teslim etti

kayseri-park-9uncu-yilinda-kazandirmaya-devam-etti

“Kayseri Park’tan 9. Yılında 9 Hediye” sloganıyla, 13 Haziran - 3 Kasım günleri arasında, Kayseri Park mağazalarından, aynı gün içerisinde toplamda yapılan her 50 liralık alışverişe karşılık çekiliş hakkı verilerek, 7 Kasım gününde, Milli Piyango Genel Müdürlüğü yetkilileri ve Noter yetkilisi huzurunda  yapılan çekilişte, kampanya talihlileri belirlenmişti.


Bugün (16 Kasım) saat 11.00’da yapılan hediye teslim töreninde kazananlara ödülleri teslim edildi. Düzenlenen teslim töreninde ödül kazanan talihliler ödüllerini Kayseri Park AVM Genel Müdürü Taner Aydın’dan teslim aldı.


Kayseri Park AVM Genel Müdürü Taner Aydın, kampanyaya katılan tüm bölge halkına teşekkür etti. Aydın, “Bu yıl da kampanyamıza 326 bin 569 geçerli kupon ile rekor bir katılım gerçekleşmiş ve bunun sonucunda talihlilerimiz ödüllerine kavuşarak, büyük bir mutluluk yaşamışlardır.” dedi.


Kayseri Park’ta kampanya bitmez
Ses getiren kampanyalarıyla sektörde önemli bir yer edinen Kayseri Park, 9’uncu yıl kampanya çekilişinin hemen ardından yeni kampanyasının lansmanını da yaptı. Yeni kampanya hakkında bilgi veren Taner Aydın, “Düzenlenen yeni kampanyalarına 7 Kasım 2015-29 Mart 2016 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçilerimiz katılabilecek. Kampanya kapsamında bir şanslı ziyaretçimize son model Mercedes GLA 200 AMG hediye edilecek.” dedi. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri