Kayseri Park Anneler Günü’nde kazandırıyor

07 Mayıs 2015 Perşembe

Anneler Günü alışverişleri Bay Buton ile Kayseri Park’ta sürpriz hediyeler kazandırıyor

kayseri-park-anneler-gununde-kazandiriyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü alışverişlerinde kazandırmaya devam ediyor. Seçkin markaların, en güzel hediye alternatiflerinin aynı çatı altında sunulduğu Kayseri Park, Anneler Günü’ne özel olarak hazırlanan “Bay Buton” kampanyası ile sürpriz hediyeler kazandıracak.

Anneler Günü alışverişlerini Kayseri Park’tan yapanlar sürpriz hediyeler ve kaçırılmaz fırsatlar dağıtan Bay Buton’a katılarak butona basacak ve hediye çekleri, sinema biletleri, yeme içme kuponları ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Kayseri Park’ın Anneler Günü’ne özel düzenlediği “Bay Buton” yarışmasına katılmak için 7-10 Mayıs günleri arasında, Kayseri Park’ın içerisinde bulunan mağaza ve standlardan, aynı gün içerisinde tek fatura veya fişte 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak ve danışma noktasında kampanyaya katılmak yeterli olacak. 100–250 TL arasındaki alışverişlerde 1, 251–500 TL arasındaki alışverişlerde 2 ve 501 TL ve üzeri alışverişlerde 3 katılım hakkı kazanacak olan Kayseri Park ziyaretçileri Anneler Günü öncesinde anneleri için bir hediye de Kayseri Park’tan kazanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri