Kayseri Park, Kadınlar Günü’nü kutluyor

04 Mart 2013 Pazartesi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Kadınlar Günü bir gün değil tam 5 gün kutlanıyor. 6, 7, 8 Mart günlerinde iki sergiye ev sahipliği yapan Kayseri Park‘tan, 8, 9, 10 Mart günleri arasında 150 liralık alışveriş yapanları çeşitli hediyeler bekliyor

kayseri-park-kadinlar-gununu-kutluyor

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir dizi etkinlik düzenledi. 8, 9, 10 Mart günlerinde Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 150 lira ve üzeri alışveriş yapan herkesin katılabildiği bir kampanya düzenleyen Kayseri Park, kampanyaya katılanlara So Chic’tan bilekliğin yanı sıra Salon Euro Stil’den fön, kaş ve cilt bakımı hediye edecek.

Resim sergisi düzenleniyor
Kayseri Park’ta Kadınlar Günü dolayısıyla iki farklı sergi düzenleniyor. 6, 7, 8 Mart günlerinde Ressam Gülsen Akkaya’nın yağlı boya tablolarından oluşan resim sergisi fast food katında gezilebilecek. Aynı tarihlerde Special Promosyon Dizayn tarafından organize edilen “Kayseri değerlerinin ürünlere dönüştürülmesi” konulu sergi ise, Kayseri Park’ın orta alanında ziyareçilerin beğenisine sunuluyor.

Kayserili kadınlar tarafından yapılan eserler arasında zile bebekleri, dokuma halılar, Erciyes ve saat kulesi gibi motiflerin çinileri yer alıyor. Sergiye gelen bayan ziyaretçiler, atölye çalışmalarına katılarak bu sanatları öğrenebiliyor.

Renk Kart fırsatı devam ediyor
Bu arada Kayseri Park Renk Kart, Mart ayında da kazandırmaya devam ediyor. Bu ay içerisinde Kayseri Park Renk Kart ile en çok alışveriş yapan ziyaretçiye Alfemo Mobilya’dan çekilişsiz kurasız 5 bin liralık hediye çeki veriliyor.

Ayrıca 9 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da, Türkiye’de elektronik müziğin en başarılı temsilcilerinden biri olarak kabul edilen Bedük, Kayseri Park’ta düzenlenecek imza gününde hayranlarıyla bir araya geliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri