Kayseri Park, Perakende.org kurumsal üyeliğini yeniledi

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Türkiyenin ilk online perakende haber portalı Perakende.org ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi de girdi

kayseri-park-perakendeorg-kurumsal-uyeligini-yeniledi

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına kapılarını 2006 yılında açan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam de girdi. Kayseri Park, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturan ve sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve dünya markalarını barındırıyor.

Artaş İnşaat grubu yatırımlarından biri olan Kayseri Park, 64 bin metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27 bin metrekare kiralanabilir alan ile her tarza, her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Vakko, W Collection, Mango, Benetton, Nike, Swatch, Kiğılı, Levi's, Starbucks Coffee, Boyner, Koton, Deichmann gibi ulusal ve uluslararası 130 mağaza ile hizmet veriyor.

Yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan Kayseri Park, aylık ortalama 750 bin ziyaretçi ağırlıyor. Kayseri Park'ın 2 bin araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Kayseri Park’ta, işletmeciliği Mars Groupa bağlı Cinemaximum Sinemaları hizmet veriyor. 9 salonlu, bin 340 koltuk kapasiteli, tam donanımlı, Cinemaximum Sinemaları, özellikle hafta sonları Kayserililer için önemli eğlence alternatifi olarak öne çıkıyor. Kayseri Park fast food katındaki iç oturum alanları ve terası ile Türk ve dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunarak her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Kayseri Park’ta bebek odasından sağlık odasına, engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalyeden bebek arabasına kadar her türlü hizmet bulunuyor. Uluslararası kalite ve standartlarda faaliyetler gerçekleştirmeyi kendine öncelikle hedef edinen Kayseri Park, 4’üncü yılında 10 milyon dolarlık yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Alışveriş, lezzet, sinema, tiyatro, eğlence gibi tüm ihtiyaçların bir arada sunulduğu Kayseri Park, bundan sonra da değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve konforun adresi olmaya devam edecek. Özel günlerdeki etkinliklerin yanı sıra kültür ve sanat aktiviteleri, sezonluk dekor süslemeleri tam gaz devam edecek. Ziyaretçilerine yürüme mesafesinde olan ve böylelikle büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan Kayseri Park, haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri