Kayseri Park talihlileri belli oldu

25 Kasım 2014 Salı

Kayseri Park’ın 8’inci yaş günü için düzenlediği “Kayseri Park’tan 8’inci Yılında 8 Hediye” kampanyasına katılarak Suat Altın İnşaat’tan lüks bir daire kazanan Hamdi Etlikci, Toyota Plaza Aksoy’dan muhteşem Toyota Auris Otomobil’in sahibi olan Selehattin Yılmaz ve Ramira Mobilya’dan oturma grubu kazanan talihliler hediyelerine kavuştu

kayseri-park-talihlileri-belli-oldu

Kayseri Park’ın 21 Haziran’da başlayan ve 11 Kasım’da sona eren “Kayseri Park’tan 8. Yılında 8 Hediye” sloganı ile duyurduğu kampanyası mutlu sonla bitti. 15 Kasım Cumartesi günü sevilen sanatçı Selim Gülgören’in katılımıyla yapılan çekilişte; Suat Altın İnşaat güvencesiyle lüks daire kazanan Hamdi Etlikci, Toyota Plaza Aksoy’dan muhteşem Toyota Auris Otomobil sahibi olan Selehattin Yılmaz ve Ramira Mobilya’dan çok şık oturma grubu kazanan talihliler 25 Kasım Salı günü gerçekleştirilen törenle hediyelerini teslim aldı.

Hediye teslim töreninde duygularını ifade eden talihliler, 2014 yılının kendilerine uğur getirdiğini ve muhteşem hediyelerin sahibi olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Kampanyanın talihlileri kendilerine bu şansı sağlayan Kayseri Park yönetimine de teşekkürlerini iletti.

Yeni kampanyayla BMW X1 hediye
Ses getiren kampanyalarıyla dikkat çeken Kayseri Park, yeni kampanyasının lansmanını da yaptı. Kayseri’de 8 yıldır alışverişin ve eğlencenin merkezi olan Kayseri Park, şimdi de yeni yıl kampanyasıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. “Kayseri Park’ta Alışveriş Keyfi, BMW X1 Hediyeli” sloganıyla çıkış yapan kampanyaya katılmak için 31 Mart 2015 gününe kadar Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri