Kayseri Park’ı Cumhuriyet Bayramı coşkusu sardı

30 Ekim 2012 Salı

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için bugün gerçekleştirilecek bir program hazırlandı. Program kapsamında Sağnak Koleji Anaokulu Öğrencileri sahneye çıkacak. Altıncı sınıf öğrencileri de folklör ve dans gösterisi yapacak

kayseri-parki-cumhuriyet-bayrami-coskusu-sardi

Cumhuriyet’in 89'uncu yılı, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Bu amaçla, bugün (30 Ekim) Kayseri Park’ta özel bir program yapılacak.

Sağnak Koleji’nin katkılarıyla gerçekleşecek etkinlikler kapsamında bugün saat 19.00’da ilk olarak sahneye Sağnak Koleji Anaokulu Öğrencileri çıkacak. Daha sonra ise altıncı sınıf öğrencileri Kayseri Park ziyaretçileri için folklör ve dans gösterisi yapacak. Aynı gün Kayseri Park’ta Atatürk’ün sevdiği parçalar da seslendirilecek.

Katılım yüksek
Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşamak ve yaşatmak için böyle bir program hazırladıklarını söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına olan ilgi ve katılımın her yıl artıyor olması bizleri çok sevindiriyor. Kutlamalara tüm Kayseri halkını bekliyoruz” dedi.  


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri