Kayseri Park’ın 9’uncu yıl kampanyasında son günler

28 Ekim 2015 Çarşamba

Kayseri Park’ın 13 Haziran’da başlayan ve “Kayseri Park’tan 9’uncu Yılında 9 Muhteşem Hediye” adını taşıyan kampanyası 3 Kasım Salı günü sona eriyor

kayseri-parkin-9uncu-yil-kampanyasinda-son-gunler

Büyük ilgi gören kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor. Kayseri Park kampanya kapsamında 1 ziyaretçisine Bekaş İnşaat’tan lüks bir daire, 1 ziyaretçisine Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Corolla otomobil ve 7 şanslı ziyaretçisine de Kelebek Mobilya’dan şık ve rahat bir oturma grubu hediye ediyor.


Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 13 Haziran-3 Kasım günleri arasında gerçekleşen ve “Kayseri Park’tan 9’uncu Yılında 9 Muhteşem Hediye” sloganı ile duyurulan kampanyasının talihlileri 7 Kasım Cumartesi günü Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonrasında 1 kişi Bekaş İnşaat’tan lüks bir dairenin, 1 kişi Toyota Plaza Aksoy’dan Toyota Corolla otomobil ve 7 kişi ise Kelebek Mobilya’dan oturma gruplarının sahibi olacak.


Çekilişe ünlü isim konuk olacak
Büyük ilgi gören kampanyanın çekilişi 7 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’da Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkililerinin huzurunda gerçekleşecek. Sunuculuğunu ünlü Dj Yasemin Şefik’in yapacağı organizasyona sevilen sanatçı, pop müziğin romantik sesi; besteci, söz yazarı Fettah Can sevilen şarkılarını seslendireceği akustik performansı ile Kayseri Park ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri