Kayseri Park’ın konuğu uzun kuyruk Marsupilami

04 Şubat 2016 Perşembe

Çocukların heyecanla izlediği, kendi aralarında “Uzun Kuyruk” diye bahsettiği, doğayla olan dostluğu ve yardımseverliğiyle akıllara kazınan Marsupilami karakteri 6 - 7 Şubat günlerinde, 13.00 - 18.00 saatleri arasında Kayseri Park AVM’de minik dostlarıyla buluşacak

kayseri-parkin-konugu-uzun-kuyruk-marsupilami

7 den 77’ ye çocukların ve ailelerin beğeniyle izlediği “Uzun Kuyruk” adıyla bilinen Marsupilami, Doğa Okulları işbirliğiyle, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde meraklılarıyla buluşmak için geliyor.

Dönem dönem ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam eden Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 6 - 7 Şubat günlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında Marsupilami etkinliği ile çocuklara keyifli saatler yaşatacak.


Marsupilami ile fiziksel aktivitelerin yanı sıra, miniklerin zihinsel gelişimine fayda sağlayacak atölye çalışmaları da yapılacak. Minik ziyaretçiler “Marsupilami” ile  fotoğraf çektirerek masum dünyalarında hiç unutamayacakları bir anıya sahip olacak. Bu eğlenceli macera Kayseri Park AVM’de minik ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri