Kayseri Park’ta Citroenler sahiplerini buldu

07 Nisan 2014 Pazartesi

Kayseri Park’ın 16 Kasım-30 Mart günleri arasında gerçekleşen ve “Kayseri Park’tan Üç Muhteşem Citroen” adını taşıyan kampanyasının talihlileri önceki gün belirlendi. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Sıla Benli İncar Otomotiv sponsorluğunda Citroen C5’in, Fatma Köşker C4’ün ve Ahmet Akgün’de C-Elysee’nin sahibi oldu. Kayserililer çekilişin ardından sahneye çıkan ünlü şarkıcı Keremcem’in şarkılarıyla da coştu

kayseri-parkta-citroenler-sahiplerini-buldu

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yeni yıl kampanyası sonuçlandı. Kayseri Park’ın 16 Kasım-30 Mart günleri arasında gerçekleşen ve “Kayseri Park’tan Üç Muhteşem Citroen” adını taşıyan kampanyasının talihlileri önceki gün (5 Nisan) belli oldu. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişle Sıla Benli İncar Otomotiv sponsorluğunda Citroen marka C5’in sahibi olurken, Fatma Köşker C4 ve Ahmet Akgün’de C-Elysee model araç kazandı.

Kampanyanın büyük ilgi gördüğünü söyleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Taner Aydın, Citroen talihlilerinin 326 bin 253 çekiliş hakkı arasından belirlendiğini açıkladı.

Keremcem konser verdi
Bu arada çekiliş için Kayseri Park’ta büyük bir organizasyon düzenlendi. Sunuculuğunu ünlü manken İpek Tanrıyar’ın yaptığı çekiliş sonrasında sevilen sanatçı Keremcem de şarkılarıyla Kayserilileri coşturdu. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri