Kayseri Park’ta okul alışverişi fırsatları

05 Eylül 2012 Çarşamba

7, 8 ve 9 Eylül günlerinde 100 lira ve üzerinde alışveriş yapan tüm ziyaretçilerine kırtasiye malzemesinin yanı sıra t-shirt ve hediye çeki verecek olan Kayseri Park, Eylül ayı boyunca Renk Kart ile en fazla alışveriş yapan ziyaretçisine de çekilişsiz kurasız bir yıllık kurs hediye edecek

kayseri-parkta-okul-alisverisi-firsatlari

Okulların açılmasına sayılı günler kala Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hem ailelerin hem de öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak için yeni bir kampanya başlattı. ‘En hesaplı okul alışverişi Kayseri Park’tan yapılır’ adını taşıyan kampanyaya katılmak için 7, 8 ve 9 Eylül günlerinde Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve kiosk’lardan 100 lira ve üzerinde alışveriş yapmak gerekiyor. Alışveriş sonrasında faturalarını danışma noktasına onaylatan ziyaretçiler, kampanyaya katılmış oluyorlar.

Alışveriş eden iki kere kazanacak
Kampanya hakkında bilgi veren Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Kampanya kapsamında; Akademi Kitap Kırtasiye’den boya setleri, Maxitoys’tan hediye çekleri, Boyner’den kırtasiye malzemeleri, Panço’dan t-shirtler, Converse’den kalemlikler ve Tiger marka okul çantaları hediye edilecek. Böylece, okul alışverişleri için Kayseri Park’ı tercih eden aileler; hem hesaplı bir alışveriş yaparak hem de birbirinden güzel hediyelerin sahibi olarak iki kere kazanacaklar” dedi.

Serhat Dershanesi’nden ücretsiz kurs
Eylül ayı içerisinde, Kayseri Park Renk Kart ile alışveriş yaparak en fazla puan biriktiren ziyaretçinin Serhat Dershaneleri’nden çekilişsiz kurasız 1 yıllık ücretsiz kurs hakkı kazanacağı bilgisini de veren Tolan; 2012- 2013 Eğitim - Öğretim dönemi içerisinde geçerli olacak ve kazanan ziyaretçinin arzu ettiği bir yakınına da hediye edebileceği kursun, Kayseri sınırları içerisinde yer alan her hangi bir Serhat Dershanesi şubesinden ücretsiz olarak sağlanacağını belirtti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri