Kayseri Park’tan dört kişiye 5 yıldızlı tatil

22 Eylül 2014 Pazartesi

Kayseri Park, dört şanslı ziyaretçisini 5 yıldızlı Kıbrıs tatiliyle ödüllendiriyor

kayseri-parktan-dort-kisiye-5-yildizli-tatil

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5 Eylül’de başlayan ve 7 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyasıyla dört şanslı ziyaretçisini sevdikleriyle birlikte Kıbrıs’a gönderiyor. Akgünler Turizm ve Bora Jet işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanya, “Yaz alışverişleri Kayseri Park’ta tatil hediyeli” adını taşıyor. Kampanyadan Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan alışveriş yapıp, en çok puan toplayan dört ziyaretçi yararlanabilecek.

Akgünler Turizm ve Bora Jet işbirliğiyle gerçekleşen kampanya kapsamında Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan alışveriş yaparak en çok puan toplayan dört ziyaretçi kazanacak. Kampanya sonucunda birinci ziyaretçi Merit Crystal Cove Otel’de, ikinci ziyaretçi Acapulco Hotel’de, üçüncü ziyaretçi Cratos Hotel’de, dördüncü ziyaretçi ise Merit Park Hotel’de çift kişilik tatil paketinin sahibi olacak.

Ulaşım da dahil tatil
Kampanya kapsamında en çok puan toplayan dört ziyaretçi Kıbrıs’ta 5 yıldızlı otellerde, ulaşım da dâhil olmak üzere çift kişilik tatil paketi kazanacak. Buna göre en çok puan toplayan birinci ziyaretçi Merit Crystal Cove  Otel’de, ikinci ziyaretçi Acapulco Hotel’de, üçüncü ziyaretçi Cratos Hotel’de ve dördüncü ziyaretçi ise  Merit Park Hotel’de çift kişilik tatil paketinin sahibi olacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri