Kayseri Park’tan ‘pırlanta’ gibi hediye

04 Ekim 2012 Perşembe

Kayseri Park’tan Kayseri Park Renk Kartı ile Ekim ayında en fazla alışveriş yapan kişiye pırlanta yüzük hediye ediliyor. Ayrıca Kayseri Park ziyaretçileri, Renk Kart’ta biriken puanlarıyla alışveriş çekinden küçük ev aletlerine pek çok hediyenin sahibi oluyor

kayseri-parktan-pirlanta-gibi-hediye

Kayseri Park, düzenlediği kampanyalarla ziyaretçilerine hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Ekim ayı içinde Kayseri Park’tan, Kayseri Park Renk Kart ile alışveriş yaparak en fazla puan biriktiren ziyaretçiye, Soyal Pırlanta etiketli 18 ayar pırlanta yüzük hediye ediliyor.

Kayseri Park’ın hediyeleri bununla da sınırlı kalmıyor. Kayseri Park’tan Renk Kart’ını kullanarak alışveriş yapanlar biriken puanlarıyla kiokslarda kayıtlı bulunan hediyeleri alma hakkına sahip oluyor. Hediyeler arasında giyimden ayakkabıya, alışveriş çekinden küçük ev altelerine pek çok alternatif bulunuyor.

Starbucks Kayseri Park’ta açıldı
Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks’ın en yeni şubesi Kayseri Park’ta hizmete girdi. Kahvelerin yanı sıra tatlı ve tuzlu aperatifleriyle de beğeni kazanan Starbucks, Kayseri Park’ın ana girişinde ziyaretçilerini ağırlayacak. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri