Kayseri Park’tan üç kişiye üç yeni Kia hediye

04 Nisan 2013 Perşembe

Kayseri Park’ın yoğun ilgi gören araç kampanyası sona erdi. 13 Nisan’da yapılacak çekilişle bir kişiye Kia Sportage, bir kişiye yeni Kia Cee’d ve bir kişiye de yeni Kia Rio hediye edilecek

kayseri-parktan-uc-kisiye-uc-yeni-kia-hediye

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, 8 Aralık Cumartesi günü başlayan ve 31 Mart Pazar akşamı sona eren araç kampanyası büyük ilgi gördü. ‘Beklenen Kampanya’ adını taşıyan kampanyaya Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapıp, daha sonra fişlerini Renk Kart’ına işleten herkes katıldı.

İncar Otomotiv işbirliği ile organize edilen kampanya kapsamında şansı üç kişi Kia Sportage, Yeni Kia Cee’d ve Yeni Kia Rio’nun sahibi olacak. Talihliler 13 Nisan’da Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.  Bu amaçla 13 Nisan Cumartesi günü Kayseri Park’ta büyük bir eğlence organize edildi. Sunuculuğunu Yeliz Öney’in yapacağı programda ünlü sanatçı Gökçe, imza günü ile sevenleriyle bir araya gelecek.

Büyük ilgi gördü
Çekiliş heyecanının da yaşanacağı eğlenceye tüm Kayseri halkını davet eden Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Dört ay süren ve büyük ilgi gören araç kampanyamız 31 Mart itibarıyla sona erdi. 13 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek çekilişle bir ziyaretçimiz beyaz Kia Sportage’ın, bir ziyaretçimiz gümüş renk Yeni Kia Rio ‘nun,  bir ziyaretçimiz de kırmızı Yeni Kia Cee’d ’in sahibi olacak. Ayrıca çekiliş günü ziyaretçilerimizi başka bir sürpriz daha bekliyor” şeklinde açıklamada bulundu. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri